Sennik
Znaki zodiaku
Astrologia chińska
Magia imion
Życzenia
Teksty - Sms
Humor
Gify Świąteczne
Aforyzmy
Przysłowia
Złote Myśli
Murphy - Prawa


Tajemnice szczęścia
(do pobrania)
MOJE STRONY
Zdrowie i Uroda
FutureNet
AIOP
Cytaty dla Ciebie


Katalog www
Wyszukiwarki

KontaktAktualizacja
2017-09-13 18:26T  E  K  S  T  Y     Ż   Y  C  Z  E  Ń
imieninowe   urodzinowe   dzień matki   dzień ojca    dzień babci    dzień dziadka    dzień kobiet  
boże narodzenie    wialkanoc


Życzenia   Wielkanocne

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

* * *

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie - z okazji świąt Wielkanocnych życzy ...

* * *

Wszystkiego Dobrego Jajka wielkiego malowanego zielonej łączki na której zajączki jedzą makowce i pasą owce

* * *

Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie dla Was wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia. Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa życzy...

* * *

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołego śmigusa dyngusa

* * *

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

* * *

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.

* * *

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy ...

* * *

Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy

* * *

Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu i dużo EURO w portfelu. Dyngusa mokrego z serca całego życzą...

* * *

W piątek rano bez gadania bierz się do jaj malowania maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku.

* * *

Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuche sobie jedzą, baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, ksiądz za stolem już się buja Wesołego Alleluja!

* * *

Życzenia wielu radosnych chwil na Święta Wielkanocne smacznego Święconego mokrego Dyngusa przesyła ...

* * *

Patrzcie, Ile na stole pisanek! Każda ma oczy Malowane, Naklejane. Każda ma uśmiech Kolorowy I leży na stole grzecznie, Żeby się nie potłuc Przypadkiem W dzień świąteczny. Ale pamiętajcie! Pisanki Nie są do jedzenia. Z pisanek się wyklują ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA.

* * *

Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

* * *

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy...

* * *

Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, Tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia To są najszczersze moje życzenia.

* * *

W piątek rano bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku.

* * *

Wiosny w sercu, pogody w duchu! Szczęśliwych i spokojnych świąt wielkanocnych życzy Ci...

* * *

Wszystkiego Dobrego, Jajka wielkiego, malowanego, zielonej łączki, na której zajączki jedzą makowce i pasą owce.

* * *

Wielu niesamowitych wrażeń, spełnienia marzeń, bezkresnej miłości. Spokojnych snów, radosnych poranków. Byś znalazł szczęście, gdziekolwiek ono będzie.

* * *

Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania".

* * *

Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

* * *

Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty!

* * *

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy...

* * *

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie.

* * *

Pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy oraz bogatego zajączka życzy...

* * *

Pisanych jajeczek, wierzbowych baziczek, kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, baby polukrowanej, kukiełki pieczonej, Zmartwychwstania w duszy i Wiosny... po uszy!

* * *

Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego Dyngusa i ode mnie całusa.

* * *

W te piękne święta gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta trwały bez końca!

* * *

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej życzy...

* * *

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

* * *

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

* * *

Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu i EURO w portfelu, Dyngusa mokrego z serca całego życzy...

* * *

Z Okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!

* * *

Mnóstwo życzeń w koszyczku przy wielkanocnym stoliczku, kolorowych pisanek i mokrych ubranek w lany poniedziałek.

* * *

Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego.

* * *

Zajączka bogatego, Mazurka cudownego, Pisanek kolorowych, Świąt wesołych i zdrowych.

* * *

Zatem Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy :)

* * *

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!!

* * *

Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...

* * *

Z okazji Świąt Wielkanocnych Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia oraz Wszelkiej Pomyślności przesyła...

* * *

Życzenia wielkanocne, Łask Pana Zmartwychwstałego, Hojnej obfitości - życzę - A na co dzień uśmiechu, radości.

* * *

Ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzy...

* * *

Zdziwisz się: Kto?..., zdziwisz się: skąd?... A ja Ci życzę Wesołych Świąt. Pomyślisz sobie: - To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka! Czy jestem szczery?... Nie miej obawy! Bo również życzę miłej zabawy!

* * *

Wesołych Świąt! Niech te święta ukażą Ci dalsze siły na co dzień, aby wszystko się dobrze toczyło w twym życiu!

* * *

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołego śmigusa dyngusa życzy...

* * *

Niech te Święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy otuliwszy serce Wasze wielobarwnym kwieciem marzeń.

* * *

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.

* * *

Niechaj Święta Wielkiej Nocy będą pełne Boskiej mocy, aby zdrówko dopisało i jajeczko smakowało.

* * *

Niech zajączek szczodry będzie I z jajeczkiem do was przybędzie Niech święconka smaczna będzie A w Dyngusa woda wszędzie.

* * *

Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.

* * *

Na te Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego, spokoju świętego

* * *

Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w Śmingus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zając przyniesie radość i nadzieje.

* * *

Zgadnij kto? Zgadnij skąd? Życzy Ci Wesołych Świąt, nie myśl sobie , że to bajka, życzę Ci smacznego jajka, niech tradycja wodę leje, bo zajączek dziś szaleje .. wszystkiego najj...

* * *

Zdrowia, szczęścia, pomyślności w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych i świąt wesołych!

* * *

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

* * *

Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej świąt w szczęście owocnych życzy kurczaczek wielkanocny

* * *

Niech zające i barany pospełniają Twoje plany, porzuć wszystkie rozterki, bo to czas wielkiej wyżerki, ponadto Świąt w szczęście owocnych życzy króliczek Wielkanocny.

* * *

Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.

* * *

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołego śmigusa dyngus.

* * *

Święta to wspaniały czas, bo się zdarza tylko raz. Dlatego życzę Wam znowu, by przyszły w radości i zdrowiu.

Optymizm Tomasz Stelmachowicz
Optymizm

Tydzień z Milionerem Tomasz Woźny
Tydzień z Milionerem
Hipnotyczny Marketing Joe Vitale
Hipnotyczny Marketing
Szybka nauka języków obcych Paweł Sikoń
Szybka nauka
języków obcychŚmieszne t-shirty >>


programy Java, gry Java,darmowe aplikacje Java, promocja, baza telefonów,  Gry Java
pobierz
imieninowe   urodzinowe   dzień matki   dzień ojca    dzień babci    dzień dziadka    dzień kobiet  
boże narodzenie    wialkanoc


Sztuka wzbogacania się
Spirala bogactwa
Inteligentne oszczędzanie
Mowa ciała a sukces
Zmień swoje myśli
Uwodzicielska sprzedaż
Efekt Motyla
Od złotówki do stówki
Zwielokrotnianie umyslu
Techniki manipulacji
Zabójcza koncentracja
Korepetycje z sukcesu
Forex Strategie i systemy
Turbo Forex System
Profesjonalny Forex Trader
Grid Trading
Pozycjonowanie dla...
Delphi - 31 przydatnych...
Jak opanować język obcy
Szybka nauka języków
Angielskie czasy
Angielskie formuły...
Blogi od A do... sławy
365 dni do sukcesu
Uzdrawiający sen
Świadome śnienie
Dieta fizjologiczna...
Tai Chi Chuan
Witaminy mineraly i...
Rozwód i alimenty