FutureNet multimedia
Prezent na start
o wartości 10$


Strona główna

FuturoCoin
  start - listopad 2017

FutureNet na skróty
   (Co to jest?)


Jak się zarejestrować?

FN-Pierwsze kroki

FN-Plan zarobkowy

FutureAdPro
  krótka prezentacja


FAP-plan zarobkowy

FAP-Pierwsze kroki

FAP-Kupujemy pakiety   reklamowe (Adpack)

FAP-Dodajemy reklamę

FAP-Dokupujemy pakiety   reklamowe za zarobki


ActionU W A G A !!!
Jak w każdym programie
nie ma żadnej gwarancji przyszłych zarobków.
Pamiętaj!
Rejestrujesz się na własną odpowiedzialność.

stat4u

Aktualizacja
2018-01-22 20:16FutureNet
♣ ♣ ♣


Aby rozpocząć zarabianie w FutureNet trzeba jednorazowo wykupić interesujacą nas matrycę. Można zacząć już od 10$ opłacając pozycję "MEMBER". Kiedy uzbierasz 25$ otrzymasz informację o możliwości wykupienia nastepnej pozycji. Możesz też użyć własnych środków do wykupienia np. wszystkich pozycji ale nie ma żadnego przymusu.

ZAPAMIĘTAJ: Jeżeli Ty masz pakiet np. Member za 10$ a Twój polecony wykupi wyższy pakiet np GOLD za 50$ to tracisz bezpowrotnie możliwość zarabiania dzieki nimu, gdyż on zostaje automatycznie przypisany do nad Tobą.

Pod zakładką "Twój biznes" znajdziesz przejście do programu klikasz na "Friends Tree Backoffice" i już widzisz swoje pozycje jakie możesz wykupić. Pozycje nie wykupione będą koloru szarego po wpłacie ich kolor zmieni sie na niebieski.


FutureNet


Teraz należy zarezerwować sobie miejsce w pierwszej matrycy opłacając pozycję Member za 10$ (opłata jednorazowa). Aby przejść do płatności kliknij w taki przycisk FutureNet i wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób płatnosci.

FutureNet FutureNetPlan Marketingowy FutureNet

1. Social Media Bonus
Jest to najważniejszy a zarazem najprostszy sposób zarabiania w FutureNet. Jest to wymagrodzenie za aktywność. Rób to samo, co na Facebooku i zarabiaj. Każda taka aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez specjalny algorytm. Twoje posty, komentarze, ilość znajomych - to wszystko ma znaczenia. Raz na dobę na Twoim koncie dopisywane jest wynagrodzenie za aktywność. Twoje parametry aktywności będą szczególnie premiowane podczas używania komunikatora wewnętrznego (czat).

2. Multimedia Bonus
Na platformie FutureNet masz możliwość sprzedaży swoich plików multimedialnych innym użytkownikom. Wyceń swój plik, wystaw go na sprzedaż, otrzymasz 50% z jego sprzedaży, 40% trafia do podziału wsród aktywnych członków, 10% prowizja FutureNet. Ważne! Produkty do dalszej odsprzedaży mogą zamieszczać tylko użytkownicy PREMIUM.

3. Sales Bonus
Jest to prowizja (30%) za bezpośrednią sprzedaż produktów FutureNet i dodatkowo (5%-3%) za każdą sprzedaż w Twoim zespole do 10 poziomów w gląb. Sales Bonus nie dotyczy zakupów dokonywanych za Media Points.

4. Advertising Sales Bonus
Jest to prowizja (20%) za sprzedaż powierzchni reklamowej. Otrzymujesz prowizję za każdą sprzedaż reklamy a pozyskany przez Ciebie reklamodawca jest trwale związany z Tobą.

5. Friends Bonus
Jest to wynagrodzenie za uzupełnianie matryc. Zakładając, że każdy zaproszony znajomy wykupi podstawowy pakiet Member za 10$. Za każde wypełnione miejsce dostaniesz 5% czyli w matrycy za 10$ będzie to 0,5$ w matrycy za 25$ - 1,25$ i tak dalej. Z Friends Bonus dostajemy prowizję 5% z 10 poziomów.
Potencjał zarobkowy tylko z matrycy "MEMBER" za 10$ wynosi 44.286,00$. A to jest dopiero początek... Wyliczony potencjał wszystkich matryc zobacz tutaj

FutureNet FutureNet


6. Matching Bonus
Ten bonus nazywany jest motywatorem, gdyż on mutywuje nas do osobistego zapraszania nowych znajomych. Jest to premia od od naszych bezpośrednich poleconych z ich zarobków z Friends Bonus. Premia jest liczona osobno dla każdej matrycy. Maksymalnie możesz uzyskać aż 50% zarobków Twoich poleconych. Aby otrzymać Matching Bonus nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji.
Od każdego bezpośredniego poleconego, który otrzyma premię naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% jego dochodu.
Wysokość Matching Bonus zależna jest tylko od posiadanego przez Ciebie Pakietu:
Pakiet Member za 10$
Pakiet Basic za 25$
Pakiet Gold za 50$
Pakiet Exlusive za 100$
Pakiet Sapphire za 500$
Pakiet Royal za 1000$
- 10% maching bonus,
- 20% maching bonus,
- 30% maching bonus,
- 50% maching bonus,
- 50% maching bonus,
- 50% maching bonus.


7. Leader Bonus
W Leader Bonus otrzymasz procentowy dochód od całej Twojej struktury bezz ograniczeń w głab, od pierwszego poziomu w nieskończoność. Wysokość % dochodu jest zależna od posiadanej kwalifikacji. Jeśli Twój Partner osobisty również zakwalifikuje się na określony poziom Leader Bonus wtedy zarabiasz% różnicę.
Przykład: Jeżeli kwalifikujesz się do 4% Leader Bonus, a Twój osobisty partner kwalifikuje się do 2% Leader Bonus z tej grupy zarabiasz 2% bez ograniczenia poziomów w głąb! Z pozostałych grup nadal zarabiasz 4% od jej obrotu.

FutureNet

8. Nagrody Rzeczowe
W kwalifikacji do nagród brana jest pod uwagę punktacja powstała w wyniku całkowitego obrotu Twojego jak i całej Twojej struktury.
Obrót Obrót powstały w wyniku sprzedaży Pakietów Premium oraz Biznesowych, Upgread-u 1$ = 1 Punkt
Obrót ze sprzedaży produktów 1$ = 2 Punkty
Uwaga! Zakupy produktów za Media Points nie są brane pod uwagę.

FutureNet


Zobacz cały plan marketingowy (otwórz plik PDF)