FutureNet multimedia
Prezent na start
o wartości 10$


Strona główna

FuturoCoin
  start - listopad 2017

FutureNet na skróty
   (Co to jest?)


Jak się zarejestrować?

FN-Pierwsze kroki

FN-Plan zarobkowy

FutureAdPro
  krótka prezentacja


FAP-plan zarobkowy

FAP-Pierwsze kroki

FAP-Kupujemy pakiety   reklamowe (Adpack)

FAP-Dodajemy reklamę

FAP-Dokupujemy pakiety   reklamowe za zarobki


ActionU W A G A !!!
Jak w każdym programie
nie ma żadnej gwarancji przyszłych zarobków.
Pamiętaj!
Rejestrujesz się na własną odpowiedzialność.

stat4u

Aktualizacja
2018-01-22 20:16FutureAdPro
♣ ♣ ♣1. Pakiety reklamowe (Adacks) możemy kupować z kilku różnych miejsc. Jak dobrze rozejrzysz się po panelu to wszystkie je zauważysz. Przedstawię tutaj tylko jeden ze sposobów, moim zdaniem najwygodniejszy.

Na tablicy masz taki banner jak niżej, kliknij w niego, przejdziesz na stronę gdzie będziesz mógł zrobić zakupy.

FutureNet2. Wybierz jaki adpack chcesz kupić za 50$ lub za 10$. Teraz w odpowiednim polu (patrz niżej) wpisz ilość pakietów jaką zamierzasz kupić, następnie wybierz i zaznacz odpowiedni dla Ciebie rodzaj sposobu płatności i zatwierdź. Sposób płatności jest przedstawiony na przykładzie "dotpay". Osobiście korzystam z tego pośrednictwa i mogę śmiało polecić, wpłata błyskawicznie zjawia się na naszym koncie FAP i już po 15 minutach możemy zobaczyć pierwsze naliczenie zysków.


FutureAdPro

FutureAdPro3. Pozostaje wybrać bank z którego będzie robiona wpłata uzupełnić swoje dane i zatwierdzić. Zostaniesz przeniesiony na stronę swojego banku, zaloguj się na konto bankowe i zrób przelew. Aby naliczenia zysków z pakietów ruszyły obejrzyj 10 reklam.

FutureAdPro4. Po opłaceniu pakietu reklamowego wróć na stronę FAP i obejrzyj 10 reklam wtedy ruszą naliczenia zysków. Od każdego posiadanego pakietu będziesz miał zysk 1% dziennie, naliczane co 15 minut.

Musisz pamiętać aby oblądać 10 reklam co 24 godziny. Jest to wymagane minimum aby naliczenia zysków były regularne. Czas do obejrzenia następnych reklam masz podany na stronie w miejscu zaznaczonym niżej.
Pakiety już pracują teraz nadszedł czas aby dodać swoją stronę, bloga...itp. Zobacz jak dodać swoją reklamę ⇒


FutureAdPro