FutureNet multimedia
Prezent na start
o wartości 10$


Strona główna

FuturoCoin
  start - listopad 2017

FutureNet na skróty
   (Co to jest?)


Jak się zarejestrować?

FN-Pierwsze kroki

FN-Plan zarobkowy

FutureAdPro
  krótka prezentacja


FAP-plan zarobkowy

FAP-Pierwsze kroki

FAP-Kupujemy pakiety   reklamowe (Adpack)

FAP-Dodajemy reklamę

FAP-Dokupujemy pakiety   reklamowe za zarobki


ActionU W A G A !!!
Jak w każdym programie
nie ma żadnej gwarancji przyszłych zarobków.
Pamiętaj!
Rejestrujesz się na własną odpowiedzialność.

stat4u

Aktualizacja
2018-01-22 20:16FutureNet plasforma społecznościowa
♣ ♣ ♣FutureNet

zobacz wideo i dowiedz się więcej ⇒BitBay


FutureNet to multimedialna platforma społecznościowa uruchomiona w listopadzie 2014 roku. Działa bardzo podobnie jak znany Facebook, z tą róznicą, że tutaj użytkownicy są wynagradzani za swoją aktywność. Lajkujemy posty, komentujemy, czatujemy, udostępniamy filmy, zdjęcia, piszemy posty... Czyli robimy dokładnie to co na Facebook różnica polega na tym, że za takie działania firma nas wynagradza, przeznaczając na to 90% swoich zysków.
Na chwilę obecną użytkowników platformy jest ponad 330.000 z całego świata. Popularność FutureNet rośnie w niesamowitym tempie. Wg prognoz do końca roku będzie już milion użytkowników, a w następnym roku do 20 milionów...

Dla osób, które chcą dołączyć do FutureNet i zarabiać na miliardowym rynku reklamy jest to idealny moment.
Potencjał zarobkowy FutureNet jest niesamowity. Kupienie tylko jednej pozycji w programie matrycowym (koszt 10$) może dać Tobie zysk ponad ponad 40.000$.

Do projektu można dołączyć całkiem za darmo. Zobacz jak prawidłowo się zarejestrować do programu.

FutureAdPro - program reklamowy typu Revenue Share. Jedyny taki projekt działający na platformie społecznoeściowej. Oficjalna data uruchomienia to 8 kwietnia 2016 r.

FutureAdPro cieszy się niesamowitym zainteresowaniem marketerów z całego świata. I nie ma w tym nic dziwnego bo to najlepszy moment na przyłączenie do projekt, który dopiero zaczyna nabiera rozpędu stając się szansą na stabilny atrakcyjny zarobek na długie lata.

Aby zacząć zarabiać wystarczy zakupić jeden pakiet reklamowy (AdPacks) o wartości 50$. Po zakupie nabywasz prawo do 800 wyświetleń swojej reklamy. Aby zakwalifikować się do udziału w zyskach należy obejrzeć 10 reklam dziennie.

Zarabianie z udziałów co 15 minut nie wymaga rejestracji nowych partnerów oraz sprzedaży produktów.

Oczywiście zapraszając znajomych do FutureAdPro znacznie zwiększysz swój dochód zarabiając od ich każdego zakupu do 5 poziomów w głąb. zobacz więcej ⇒♣ ♣ ♣


Rejestrując się w FutureNet za pośrednictwem tej strony otrzymasz: ode mnie pomoc oraz od firmy materiały reklamowe w tym także systemy oraz strony internetowe w różnych językach. Jedną z darmowych stron do promowania możesz zobaczyć TUTAJ