Strona główna
Humor
Video - cytaty
Cytaty wg autorów

AUTORZY CYTATÓW:
Bosmans Phil
Brown Jr H. Jackson
Byron George
Carnegie Dale
Churchill Winston
Coelho Paulo
Cyceron
Dalajlama XIV
Disney Walt
Disraeli Benjamin
Edison Thomas
Einstein Albert
Eker T. Harv
Emerson Ralph W.
Epiktet
Ford Henry
Franklin Benjamin
Goethe Johann W.
Heraklit z Efezu
Hill Napoleon
Jobs Steve
Kiyosaki Robert
Konfucjusz
Lem Stanisław
Lincoln Abraham
Marszałek Nikodem
Mello Anthony
Murakami Haruki
Murphy Joseph
Robbins Anthony
Rockefeller John D.
Rohn Jim
Schiller Friedrich
Schwartz David J.
Shaw George Bernard
Sisson Colin P.
Tracy Brian
Twain Mark
Vitale Joe
Wilde Oscar
Ziglar Zig
RóżneAktualizacja
2018-01-22 20:05
O autorze: (24.11.1888-01.11.1955). Amerykański pisarz z zakresu psychologii i historii. Specjalizujący się w książkach z zakresu coachingu.

Cytaty,Dale CarnegieJedynym sposobem wywarcia wpływu na drugiego człowieka jest rozmowa o jego pragnieniach i pokazanie mu, jak je może spełnić.

Cytaty, Dale Carnegie, Jedynym sposobem wywarcia wpływu na drugiego człowieka jest rozmowa o jego pragnieniach i pokazanie mu, jak je może spełnić.
kliknij aby powiększyć
W dwa miesiące możesz zdobyć więcej przyjaciół, interesując się innymi ludźmi, niż w ciągu dwóch lat, usiłując zainteresować sobą innych.

Cytaty, Dale Carnegie, W dwa miesiące możesz zdobyć więcej przyjaciół, interesując się innymi ludźmi, niż w ciągu dwóch lat, usiłując zainteresować sobą innych.
kliknij aby powiększyć
Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei.

Cytaty, Dale Carnegie, Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei.
kliknij aby powiększyć
Spotykając ludzi musisz się autentycznie cieszyć, jeśli chcesz, aby oni także cieszyli się ze spotkania z Tobą.

Cytaty, Dale Carnegie, Spotykając ludzi musisz się autentycznie cieszyć, jeśli chcesz, aby oni także cieszyli się ze spotkania z Tobą.
kliknij aby powiększyć
Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł się obyć bez uśmiechu, i nikt nie jest tak ubogi, aby go nie mógł podarować.

Cytaty, Dale Carnegie, Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł się obyć bez uśmiechu, i nikt nie jest tak ubogi, aby go nie mógł podarować.
kliknij aby powiększyć
Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej.

Cytaty, Dale Carnegie, Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej.
kliknij aby powiększyć
W dziewięciu przypadkach na dziesięć spór kończy się tym, że każda ze stron przekonana jest bardziej niż kiedykolwiek o swojej racji.

Cytaty, Dale Carnegie, W dziewięciu przypadkach na dziesięć spór kończy się tym, że każda ze stron przekonana jest bardziej niż kiedykolwiek o swojej racji.
kliknij aby powiększyć
Ludzie w większości przypadków zareagują uczciwie, jeśli damy im do zrozumienia, że uważamy ich za ludzi szczerych, porządnych i uczciwych.

Cytaty, Dale Carnegie, Ludzie w większości przypadków zareagują uczciwie, jeśli damy im do zrozumienia, że uważamy ich za ludzi szczerych, porządnych i uczciwych.
kliknij aby powiększyć
Zastosuj umiarkowaną zachętę, spraw aby rzecz wydawała się łatwa do zrobienia,daj do zrozumienia człowiekowi, że wierzysz w jego umiejętności, okaż wiarę w jego naturalne zdolności - a będzie ćwiczyć, aż zmierzch zajrzy do okna.

Cytaty, Dale Carnegie, Zastosuj umiarkowaną zachętę, spraw aby rzecz wydawała się łatwa do zrobienia,daj do zrozumienia człowiekowi, że wierzysz w jego...
kliknij aby powiększyć
Głośne stwierdzenie, że inni ludzie posiadają cnoty, które chcesz w nich rozwinąć, może się okazać bardzo skuteczne. Wystaw im dobrą opinię, na którą mogliby zapracować, a uczynią olbrzymi wysiłek, aby Cię nie zawieść.

Cytaty, Dale Carnegie, Głośne stwierdzenie, że inni ludzie posiadają cnoty, które chcesz w nich rozwinąć, może się okazać bardzo skuteczne.
kliknij aby powiększyć