All In One Profits strony przechwytujące
Strona głównaJak się zarejestrowaćAIOP Team PolskaPorównanie pakietówNarzędzia e-marketinguProgram partnerskistat4u

Aktualizacja
2018-01-22 20:14
U W A G A !!!
Jak w każdym programie
nie ma żadnej gwarancji przyszłych zarobków.
Pamiętaj!
Rejestrujesz się na własną odpowiedzialność.All In One Profits
♣ ♣ ♣Program partnerski All In One Profits jest unikalny w swej prostocie a jednocześnie genialny. To szansa dla każdego kto chce osiągnąć sukces przy minimalnych nakładach finansowych. Najtańszy pakiet/abonament to $10 + $1.50 opłata transakcyjna, wystarczy jednak skutecznie polecić AIOP tylko jednej osobie i już otrzymujesz prowizję - $10. Tu każdy przy minimalnym zaangazowaniu może odnieść sukces i zbudować źródło pasywnego dochodu na długie lata.

Poniższa ilustracja przedstawia plan zarobkowy. Od co drugiego poleconego z pierwszego poziomu otrzymujesz 100% lub 75% prowizji i tak w nieskończoność, podobnie jest z drugiego poziomu, trzeciego,..... itd. W tym planie można zarabiać w nieskończoność zarówno na szerokość jak i głębokość.

Zasady działania:
- za każdą poleconą osobę nieparzystą (1, 3, 5 ,....) z pierwszego poziomu otrzymujesz $10,
- za parzyste osoby prowizję otrzymuje Twój sponsor,
Magia zaczyna się gdy Twoi poleceni z pierwszego poziomu (1, 3, 5,...) zaczynają budować swój biznes. Otrzymujesz wtedy prowizję z pierwszego poziomu a także z drugiego za osoby parzyste (2, 4, 6,..).


All In One Profits


Poniższa tabela przedstawia potencjał zarobkowy. Dla tego przykładu przyjęto, że każda osoba poleci AIOP sześciu osobom oraz każda opłaci konto podstawowe "BASIC"
Premia za 1 poziom - $30 - $10x3 osoby - 1, 3, 5
Premia za 2 poziom - $90 - $10x9 osób - 2, 4, 6 (3 x po 3 osoby)
To powtarza się na każdym poziomie do nieskończoności. W podanym przykładzie wyliczono zarobki tylko do szóstego poziomu, jednak Twój dochód w rzeczywistości będzie nieograniczony.

All In One Profits

Wiecej o możliwościach programu partnerskiego All In One Profits zobacz tutaj ⇒