All In One Profits strony przechwytujące
Strona głównaJak się zarejestrowaćAIOP Team PolskaPorównanie pakietówNarzędzia e-marketinguProgram partnerskistat4u

Aktualizacja
2018-01-22 20:14
U W A G A !!!
Jak w każdym programie
nie ma żadnej gwarancji przyszłych zarobków.
Pamiętaj!
Rejestrujesz się na własną odpowiedzialność.All In One Profits
♣ ♣ ♣


HOSTING jest to udostępnienie miejsca na pracującym bez przerwy, podłączonym do Internetu komputerze (zwanym serwerem). Aby strona internetowa mogła działać, musi obsługiwać ją serwer. Innymi słowy potrzebujesz na swoje pliki miejsca na takim dysku twardym oraz usług oferowanych przez serwerownię.

Usługodawca dba, aby działanie jego dysków było prawidłowe, a połączenia serwera z Internetem odbywało się bez zakłóceń.
Terminem ściśle związanym z hostingiem jest uptime, czyli procentowy czas bezawaryjnego działania serwera a tym samym obsługiwanych przez niego witryn. Prawidłowy uptime powinien wynosić 99%, co oznacza, że jeśli będziemy przeglądać naszą stronę przez określoną ilość czasu, to w 99% przypadków wyświetli się ona poprawnie. W All In One Profits mamy gwarantowany uptime w 99,9%, co oznacza, że jeśli będziemy przeglądać naszą stronę przez określoną ilość czasu, to w 99,9% przypadków wyświetli się ona poprawnie.


AUTORESPONDER czyli system mailingowy. Jest drugie bardzo ważne narzędzie dla rowzwoju Twojego biznesu. Dzięki niemu zbudujesz listę mailingową swoich odbiorców. Taka lista jest na "wagę złota" w każdym biznesie.

Autoresponder AIOP to:

system przyjazny dla użytkownika
nielimitowana liczba kampanii/list mailingowych
nielimitowana liczba autoresponderów
nielimitowana liczba wiadomości Follow-up
nielimitowana liczba subskrybentów
funkcja "DoubleOpt-In"
dostarczalność wiadomości e-mail w 99,99%
edytor tekstowy i HTML
możliwość wyeksportowania swojej listy do pliku CSV
gotowe szablony do wysyłki newsletterów
możliwość zapisywania stworzonych formularzy zapisu na listę
możliwość wysyłki jednorazowych mailingów
Generator stron Splash Builder
To narzędzie pomoże Tobie w prosty i szybki sposób stworzyć własną stronę internetową.

Będziesz mógł:
stworzyć strony Splash,
stworzyć strony przechwytujące,
stworzyć strony z wideo,
korzystać z gotowych grafik oraz profesjonalnych szablonów do tworzenia stron
i wiele więcej
Tracker

To narzędzie służy do skracania/maskowania linków a także dowiemy się jaki ruch generuje nasza strona i skąd jest największa ilość odwiedzin. Bardzo pomaga przy prowadzeniu dokładnych statystyk.

Tracker
Rotator AIOP
To narzędzie jest bardzo pomocne przy promocji a także zwiększaniu ruchu na stronie. Możesz dodać np. kilka linków różnych biznesów na raz. Wszystkie linki dodane do rotatora zostaną zamaskowana i zostanie wygenerowany przez system jeden link. I przy pomocy jednego linku możesz promować w Internecie wiele stron.

Downline Builder
To narzędzie daje możliwość zamieszczenia kilku banerów reklamowy w systemie All In One Profits, które będą widoczne dla innych użytkowników, możesz w ten sposób promować swój biznes, blog, stronę itd.

Insta Builder
To narzędzie służy do tworzenia różnych prostych stron. Jednak dające ogromne możliwości oraz zastosowanie w każdym biznesie online.
Zaledwie w ciągu 5 minut możesz strworzyć tekstową stronę przechwytującą lub z wideo, stronę z oferta dowolnego produktu lub usługi i wiele innych.